USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Rosewood Sao Paulo Hotel

Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

100

Rosewood Sao Paulo Hotel 5*

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in de kamers

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Zwembad

Oneindige zwembad

Dakzwembad

Verwarmd zwembad

 Fitness/Gymzaal

Fitnesscentrum

 Spa en ontspanning

Spa en wellnesscentrum

Stoomcabine

Schoonheidsbehandeling

Complete lichaamsmassage

Hoofdmassage

Rugmassage

Gezichtsbehandelingen

Jacuzzi

Manicure

Pedicure

 Pendeldienst

Pendeldienst (toeslag)

 Eten op locatie

Restaurant

Bar/ lounge

 Vergaderfaciliteiten

Vergader-/Banketfaciliteiten

 Kindvriendelijk

Ledikanten/ Babybedden

Kindermenu


Rosewood Sao Paulo Hotel met 171 kamers ligt op 14 minuten wandelafstand van het MASP en biedt voorzieningen zoals gezichtsbehandelingen en yogalessen. Dit 5-sterrenhotel bevindt zich binnen 2 km afstand van het Banespa-gebouw en beschikt ook over een eigen kunstgalerij.

Dit hotel bevindt zich in de Van Ness wijk, op een korte afstand van het Winkelcentrum Cidade São Paulo. Het Winkelcentrum Center 3 is op 19 minuten wandelafstand van Rosewood São Paulo gevestigd. Het gebied staat bekend om educatieve plaatsen zoals het Cultureel Instituut van Itau, gelegen binnen het bereik van deze accommodatie in São Paulo. Het dichtstbijzijnde metrostation is Trianon-Masp, binnen 400 meter van dit hotel in São Paulo.

Alle kamers hebben airconditioning. Sommige ervan zijn voorzien van een balkon en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Ze zijn ingericht met geluiddichte ramen, en hebben ook een minibar, koffie- en theevoorzieningen. De privébadkamers beschikken over een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badjassen en badlakens. Er is een uitzicht op de tuin.

Het à-la-carterestaurant in Rosewood serveert internationale gerechten, terwijl de gasten in het Franse restaurant Braziliaanse keuken opties kunnen proberen. In de 24-uurs bar van deze accommodatie kunt u zich ontspannen en tot rust komen. Bella Paulista biedt een breed scala aan Braziliaanse maaltijden en ligt niet ver van dit hotel.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Parque do Ibirapuera
    1,9 km
  • Patio Higienopolis Shopping Mall
    2 km
  • Julio Prestes Station
    3,1 km
  • Abril Theater
    1,7 km
  • Avenida Paulista
    450 m
  • Downtown Sao Paulo
    2,1 km
  • Sambodromo
    5 km
  • Obelisco
    2,7 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Congonhas
    10 km
  • Treinstations
  • Julio Prestes Train Station
    3,2 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Kleedkamer
  • Lift
  • ATM/Geldautomaat
  • Kapper
  • Rookdetectors
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig
  • Brandblussers
  • Keycard toegang

Horeca

  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Speciale dieetmenu's

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Oneindige zwembad
  • Dakzwembad
  • Verwarmd zwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Live-entertainment
  • Tuin
  • Spa en wellnesscentrum
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Jacuzzi
  • Pedicure
  • Manicure
  • Gezichtsbehandelingen
  • Schoonheidsbehandeling
  • Rugmassage
  • Hoofdmassage
  • Complete lichaamsmassage
  • Voetmassage
  • Fitnesscentrum
  • Yogales
  • Sporttrainer
  • Zwembad met uitzicht
  • Makeup services

Diensten

  • Pendeldienst (toeslag)
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Vergader-/Banketfaciliteiten

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kindermenu
  • Parketvloer

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 5-sterren Rosewood Sao Paulo Hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van 5-sterren Rosewood Sao Paulo Hotel te komen.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Rosewood Sao Paulo Hotel?

    Congonhas luchthaven en Rosewood Sao Paulo Hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • 🚗

    Waar kunnen we onze auto parkeren in 5-sterren Rosewood Sao Paulo Hotel?

    Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van 5-sterren Rosewood Sao Paulo Hotel.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit 5-sterren hotel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in dit 5-sterren hotel is $740. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in São Paulo?

    Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in São Paulo:
    • American Express
    • Mastercard
    • Visa
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in 5-sterren Rosewood Sao Paulo Hotel?

    5-sterren Rosewood Sao Paulo Hotel biedt Kamer "Premier" met een King Size Bed, Kamer "Grand Premier" met een Queen Size Bed en Suite "Premier" met Twee Slaapkamers om eruit te kiezen.
  • Heeft dit 5-sterren hotel schoonmaakdiensten?

    Ja, dit 5-sterren hotel biedt een stomerij en huishouden aan.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Rosewood Sao Paulo Hotel, Brazilië

Rua Itapeva 435 - Bela Vista, São Paulo, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved